تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد:

پرورش قدرت خلاقیت و استعداد جوانان کشورمراسم استقبال از مقام آوران مسابقات جهانی ربوکاپ 2018 چهارشنبه 6/4/97 با حضور دکتر محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در سالن همایش های هتل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) برگزار شد.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر بطحایی، وزیر آموزش و پرورش در مراسم استقبال از مقام آوران مسابقات جهانی ربوکاپ 2018 گفت: یکی از مهمترین رسالت ها و مأموریت های نظام های آموزشی، توسعه و گسترش استعدادها به ویژه در زمینه خلاقیت هاست.
وی ادامه داد: پرورش قدرت خلاقیت و استعداد جوانان از وظایف مورد توجه ماست که به عنوان یکی از مأموریت های نظام های آموزشی مورد توجه قرار گرفته است و وزارت آموزش و پرورش در این زمینه اهتمام جدی داد.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطر نشان کرد: بیش از 680 مدال در المپیادهای علمی به دست آورده ایم و از این لحاظ جزو کشورهای سرآمد در حوزه های علمی هستیم.
وزیر آموزش و پرورش گفت: ما توانسته ایم به بیش از 500 پژوهش سرای دانش آموزی در سراسر کشور دست پیدا کنیم که امیدواریم کمک بسزایی در پیشبرد جایگاه علمی مان داشته باشد. وی ادامه داد: پژوهش سراهای دانش آموزش بایستی از حیث کمی و کیفی در کشور گسترش یابند و ما به این موضوع توجه داریم.
دکتر بطحایی افزود: ما در آموزش و پرورش بایستی تلاش کنیم تا بتوانیم امکانات لازم برای پیشبرد هر چه بیشتر خلاقیت و استعداد جوانان کشور را فراهم نماییم.
كد خبر:42114
منبع خبر:دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی
تاريخ خبر:1397/04/06