تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


حجت‌الاسلام‌ محمدیان:

خدمت در نظام اسلامی خستگی نداردآئین تکریم حجت‌الاسلام‌ و المسلمین محمدیان «رئیس سابق نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها» و معارفه حجت‌الاسلام‌ و المسلمین رستمی «رئیس جدید این نهاد» روز سه‌شنبه 1397/06/20 با حضور حجت‌الاسلام‌ و المسلمین گلپایگانی «رئیس دفتر مقام معظم رهبری » در محل تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین محمدیان رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» در دانشگاه‌ها نیز طی سخنانی گفت: از الطاف خداوند متعال و اظهار محبت همه دوستان درباره این حقیر سپاسگزارم.
وی افزود: خدمت در نظام اسلامی خستگی ندارد و اینجانب معتقدم آینده بسیار روشن و امیدبخش است.
وی گفت: خوشبختانه فردی فاضل و دانشمند به ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» منصوب شده است و ایشان توانایی خوبی در مدیریت نهادهای علمی و فرهنگی دارند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدیان ادامه داد: نگاه راهبردی به فرهنگ و علم راهگشای آینده دانشگاه‌ها خواهد بود.
وی افزود: همه ما به انقلاب اسلامی بدهکاریم و هر چه عزت داریم، مرهون انقلاب اسلامی است و تنها راه سعادت کشور هم انقلابی بودن، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن است.
رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری«مدظله‌العالی» گفت: از همه وزرای سابق و فعلی علوم، بهداشت و رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی و کارکنان این شورا سپاسگزارم.
كد خبر:42331
منبع خبر:دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی
تاريخ خبر:1397/06/21